ładuję...
 PROSZĘ CZEKAĆ ...
85 744 74 00 (pn-pt 9:00 - 17:00)


PŁATNOŚCI

www.luminar.pl oferuje następujące sposoby płatności do wyboru:


"GOTÓWKA PRZY ODBIORZE" - opłacenie należności za zamówienie kurierowi lub podczas odbioru osobistego w siedzibie firmy Luminar. Towar wysyłamy niezwłocznie po kompletacji zamówienia.


"PRZEDPŁATA NA KONTO" - chcemy abyś czuł się bezpiecznie podczas transakcji z nami, dlatego możesz, ale nie musisz dokonywać wpłaty dopóki nie otrzymasz od nas specjalnego e-maila dopiero potwierdzającego skompletowanie towaru. Ten sposób płatności umożliwia transakcję bezgotówkową, bez konieczności opłacania należności kurierowi.


"PayByNet" - szybka płatność internetowa przez jeden z wymienionych banków: Pekao S.A, Alior Bank, Bank Millennium, Citi Handlowy, Invest Bank oraz Banków Spółdzielczych z grupy SGB i BPS (Prowizja za obsługę 1,5 %)


"PŁATNOŚĆ KARTĄ" DOTPAY - KARTY PŁATNICZE (Prowizja za obsługę 1,29%); PRZELEWY I E-PRZELEWY (Prowizja za obsługę 1,69%); KANAŁY GOTÓWKOWE (Prowizja za obsługę 0,49%); WIRTUALNA PORTMONETKA (Prowizja za obsługę 1,69%);
WIRTUALNA PORTMONETKA (Prowizja za obsługę 7%); RATY"PŁATNOŚĆ KARTĄ" PAYPAL sposób płatności w opracowaniu


"ZAKUP NA RATY” e-Raty Santander Consumer Bank regulamin udzielania kredytu pozwala na sfinansowanie zakupów poprzez sytem ratalny.


"ZAKUP NA RATY" Sygma Raty Zobacz jak dokonać zakupu na raty   pozwala na sfinansowanie zakupów poprzez sytem ratalny.

© www.luminar.pl (2005-2020)